Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   SBO 2025: Nabór zakończony

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   SBO 2025: Nabór zakończony

   W tym roku mieszkańcy, po raz kolejny udowadniają, że mają pomysły na Szczecin! Tym razem jest ich aż 210!

   Dziś, punktualnie o godz. 15.00 zakończył nabór projektów do tegorocznej edycji SBO. W tegorocznej puli, znalazło się 176 projektów lokalnych i 34 projekty w kategorii Zielonego SBO. Najwięcej projektów zostało zgłoszonych w obszarach lokalnych: Głębokie, Pilchowo, Krzekowo-Bezrzecze, Zawadzkiego-Klonowica (19), Pogodno (15) i Śródmieście Północ, Łękno (14).

   - W następnym kroku projekty zostaną opublikowane na stronie sbo.szczecin.eu po weryfikacji formalnej (I ETAP), gdzie będzie mógł się z nimi zapoznać każdy mieszkaniec naszego miasta. Te, które pozytywnie przejdą weryfikację formalną zostaną poddane weryfikacji pod kątem możliwości ich realizacji (weryfikacja merytoryczna – II ETAP) - powiedziała Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta. 

   Projekty, które przejdą pozytywnie całą procedurę  i zostaną zatwierdzane przez Radę (III ETAP), trafią na listę do głosowania. Mieszkańcy wybiorą najlepsze z nich jeszcze w tym roku.

   Dziękujemy za każdy projekt!

   Tegoroczna pula na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego to 17 200 000 zł ( w tym Zielone SBO - 5 160 000 zł, projekty lokalne -12 040 000 zł).

   Więcej na temat SBO  www.sbo.szczecin.eu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!