Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   SBO 2024: Spotkajmy się

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   SBO 2024: Spotkajmy się

   8 i 11 listopada mieszkańcy mogą spotkać się z Akademią SBO podczas dwóch sportowych wydarzeń w naszym mieście.

   Okazją do spotkań będzie, zaczynające się już 8 listopada, głosowanie na projekty tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Jeszcze tego dnia, o godz. 18.30 sportowych emocji możemy spodziewać się podczas meczu: King Wilki Morskie Szczecin vs AEK Athens w ramach Basketball Champions League w Netto Arenie. Wszyscy, którzy wybierają się na to wydarzenie będą mogli odwiedzić nasze stoisko.

   - Mamy nadzieję, że mecz będzie okazją nie tylko do sportowych emocji, ale również rozmów o mieście, zapraszamy zarówno tych, którzy jeszcze nie wiedzą na co oddać swoje głosy jak i osoby, które chciałyby zrobić to z naszą pomocą – mówi Paulina Stok – Stocka, realizatorka Akademii SBO. – Jeśli jednak nie wybieracie się na mecz, a chcielibyście spotkać się z nami okazją będzie Bieg Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada.

   Podczas tegorocznego 5. Szczecińskiego Biegu Niepodległości biegacze będą mogli zmierzyć się z industrialnymi terenami portowymi. Do pokonania będzie 5 km w wyjątkowej scenerii. Pierwsze kilometry zostaną poprowadzone szczecińskimi bulwarami. Zawodnicy pobiegną w kierunku Bosmanatu przy Bulwarze Gdyńskim, następnie wracając w kierunku North East Mariny na Wyspie Grodzkiej, obiegną budynek portu jachtowego i przebiegną się ulicą Tadeusza Wendy na tereny Centrum Logistycznego „Gryf”. Tam przemierzą Nabrzeże Bułgarskie, aby powrócić pod Dźwigozaury dawną ulicą Wendy w otoczeniu historycznych budynków.

   - Podczas biegu, okolicy napisu „Szczecin”, będziemy czekać zarówno na biegaczy, jak i kibiców – dodaje Paulina Stok – Stocka. – Zapraszamy w godzinach od 12.00 do 16.30.

   Głosujemy!

   Przypominamy. Głosowanie potrwa od 8 listopada od godz. 12.00 do 23 listopada, również do godziny 12.00, może wziąć w nim udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania.

   Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli zagłosować samodzielnie, mogą skorzystać z pomocy asystenta w Urzędzie Miasta Szczecin przy placu Armii Krajowej 1, lub filii na Prawobrzeżu przy ul. Rydla 39-40 (sala obsługi interesantów). Pomoc asystenta dostępna będzie w godzinach pracy urzędu. Wsparcia w głosowaniu elektronicznym udzieli również Akademia SBO.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!