Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   SBO 2024: Półmetek głosowania

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   SBO 2024: Półmetek głosowania

   Przed projektodawcami i głosującymi na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego emocjonujący tydzień. Oprócz trzymania kciuków za swoich faworytów, głosowania i promocji projektów można będzie również wziąć udział w konkursach i wygrać ciekawe nagrody.

   Spotkajmy się na Facebooku

   W ostatnim tygodniu głosowania na oficjalnym profilu SBO ( SBO – Szczeciński Budżet Obywatelski) będzie można spróbować swoich sił w jednym z wielu konkursów przygotowanych specjalnie dla mieszkańców. Do wygrania będą m.in. bilety do Filharmonii, Teatru Współczesnego, Teatru Kana, Muzeum Techniki czy Willi Lentza. Oprócz tego wśród nagród znajdą się również ciekawe książki i płyty CD.

   - Dziękujemy instytucjom, które wsparły ideę budżetu obywatelskiego i aktywnie włączyły się do jego promocji oraz przekazały nagrody rzeczowe i bilety dla głosujących – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego.

   Zapraszamy!

   Przypominamy, głosowanie trwa do 23 listopada do godz. 12.00. Swoje głosy można oddać na 2 z 149 pomysłów.

   Wystarczy wejść na stronę www.sbo.szczecin.eu, wybrać przycisk „Głosuj”, zapoznać się z instrukcją i w kilku prostych krokach dokonać wyboru. Do dyspozycji mieszkańców są dwa głosy, jeden na projekty lokalne i jeden na projekty z kategorii „Zielonego SBO”.  W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania. Do wyboru jest 149 projektów, tym 124 projekty lokalne i 25 projektów w kategorii „Zielone SBO”.

   Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli zagłosować samodzielnie, mogą skorzystać z pomocy asystenta w Urzędzie Miasta Szczecin przy placu Armii Krajowej 1, lub filii na Prawobrzeżu przy ul. Rydla 39-40 (sala obsługi interesantów). Pomoc asystenta dostępna będzie w godzinach pracy urzędu. Wsparcia w głosowaniu elektronicznym udzieli również Akademia SBO.

   Więcej:

   www.sbo.szczecin.eu

   Statystyki głosowania aktualizowane na bieżąco:

   https://sbownioski.szczecin.eu/publicReport/byTaskType

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!