Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   SBO 2024: Głosowanie coraz bliżej

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   8 listopada, dokładnie o godz. 12.00 wystartuje głosowanie na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Najwyższy czas by poznać tegoroczne propozycje.

   A jest z czego wybierać – na liście do głosowania znajdzie się aż 149 projektów, tym 124 projekty lokalne i 25 projektów w kategorii „Zielone SBO”.

   - Projektodawcy promują już swoje pomysły, zachęcając do głosowania sąsiadów, znajomych, bliskich, ale również próbując dotrzeć do szerszego grona odbiorców, najczęściej za pośrednictwem internetu – mówi Magdalena Błaszczyk, Dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego.

   Mieszkańcy, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się ze wszystkimi propozycjami mogą to zrobić w prosty sposób na stronie www.sbo.szczecin.eu . W zakładce „Lista do głosowania” dostępne są wszystkie projekty, ich numery porządkowe oraz szczegóły na temat poszczególnych pomysłów.

   Do dyspozycji mieszkańców będą dwa głosy, jeden na projekty lokalne i jeden na projekty z kategorii „Zielonego SBO”.

   Głosujemy!

   W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania.

   Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli zagłosować samodzielnie, mogą skorzystać z pomocy asystenta w Urzędzie Miasta Szczecin przy placu Armii Krajowej 1, lub filii na Prawobrzeżu przy ul. Rydla 39-40 (sala obsługi interesantów). Pomoc asystenta dostępna będzie w godzinach pracy urzędu. Wsparcia w głosowaniu elektronicznym udzieli również Akademia SBO.

   Głosowanie potrwa do 23 listopada, również do godziny 12.00.

   Akademia SBO

   Jak co roku, wszystkie osoby, których projekty znalazły się na liście do głosowania mogą skorzystać ze wsparcia w ramach Akademii SBO. 

   Więcej: www.sbo.szczecin.eu w zakładce „Akademia SBO”.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!