Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   SBO 2023: Wsparcie promocyjne dla liderek i liderów projektów

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   SBO 2023: Wsparcie promocyjne dla liderek i liderów projektów

   Zanim ruszy głosowanie w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim 2023, liderki i liderzy projektów, które znalazły się na liście do głosowania, mogą skorzystać ze wsparcia promocyjnego w ramach Akademii SBO.

   Już w poniedziałek 21 listopada 2022 r. o godz. 18:00 Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki” zaprasza na warsztaty online „Jak promować swój projekt zgodnie z regulaminem”.

   - Na warsztatach jeszcze raz przyjrzymy się regulaminowi Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, tym razem pod kątem działań promocyjnych. Omówione zostaną zapisy regulaminowe, odnoszące się do zasad prowadzenia kampanii promocyjnej i zachęcania mieszkańców do oddania głosu – mówią organizatorzy.

   Warsztaty zostaną zarejestrowane, a nagranie zostanie również udostępnione zainteresowanym wnioskodawcom. Zachęcamy jednak do udziału w warsztatach na żywo, aby skorzystać z możliwości zadania pytań.

   Warsztaty poprowadzi Paulina Stok-Stocka

   Rejestracja na warsztaty:

   https://oswajaniesztuki.clickmeeting.com/akademia-sbo-jak-promowac-swoj-projekt-zgodnie-z-regulaminem

    

   Liderki i liderów projektów, którzy zastanawiają się, jakie narzędzia i kanały wykorzystać do promocji swojego pomysłu, zapraszamy do skorzystania z konsultacji online. Podczas indywidualnych spotkań będzie można porozmawiać o tym, jak zaprezentować mieszkańcom projekt, zastanowimy się nad dobraniem odpowiednich narzędzi do komunikowania się z bliższymi i dalszymi sąsiadami.

   Konsultacje poprowadzi Anna Tuderek.

   Zapisy na konsultacje - rezerwacja terminów odbywają się poprzez formularz:

   https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/konsultacje-promocyjne

   Po raz  kolejny Akademia SBO wesprze autorów projektów poprzez przygotowanie wzorów materiałów promocyjnych - plakatów, ulotek, czy grafik do wykorzystania w internecie. Pierwszeństwo w uzyskaniu pomocy w tym zakresie mają osoby, które są Liderami/ Liderkami Projektu w SBO po raz pierwszy lub w głosowaniu bierze udział tylko jeden ich projekt. Ważne - ta forma wsparcia nie obejmuje druku przygotowanych materiałów.

   Zgłoszenia dla tej formy wsparcia przyjmowane są przez formularz: https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/materialy-promocyjne

   Autorzy projektów, którzy spełnią kryteria pierwszeństwa i wypełnią formularz zgłoszeniowy do poniedziałku 21 listopada, otrzymają swoje materiały promocyjne przed rozpoczęciem głosowania w SBO 2023.

   Realizatorem Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”.

   kontakt@akademiasbo.szczecin.pl

   www.akademiasbo.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!