Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Rusza sezon letni na Łasztowni i Wyspie Grodzkiej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Rusza sezon letni na Łasztowni i Wyspie Grodzkiej
   IMG_4181.png
   IMG_4178.png
   IMG_4175.png
   DSC02149-Edit.png
   IMG_4173.png

   Już 29 kwietnia na szczecińskiej Łasztowni pełną parą ruszy sezon letni. Na gości będzie czekała bogata strefa gastronomiczna, a na pobliskiej Wyspie Grodzkiej Miejska Strefa Letnia, czyli plaża w samym centrum miasta.

   Strefa gastronomiczna Foodport usytuowana jest niedaleko wejścia na Wyspę Grodzką obok mostu prowadzącego na marinę. Strefa cieszy się od lat dużym zainteresowaniem mieszkańców i turystów. W tym roku o kulinarne doznania zadba 21 punktów gastronomicznych z bogatą i różnorodną ofertą.

   - Miłośnicy lodów będą mieli trudny orzech do zgryzienia, bo będą musieli wybierać spośród kilkunastu rodzajów - informuje Kacper Reszczyński, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Wielbiciele słodyczy z kolei znajdą tam m.in. kołacze i gofry, a miłośnicy kawy posmakują kilka jej rodzajów. To oczywiście nie wszystko, w ofercie nie zabraknie także różnorodnych dań mięsnych , frytek, kebabów, hot dogów, zapiekanek, czy pizzy. Strefa będzie działała do początku września.

   Również w sobotę na sąsiedniej Wyspie Grodzkiej w majówkę oficjalnie ruszy kolejny sezon Miejskiej Strefy Letniej. Otarty zostanie bar i pojawią się leżaki. To jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w sezonie.

   - Mieszkańcy i turyści odpoczną na nadmorskim piasku w samym centrum miasta - mówi Kacper Reszczyński. - W okresie wakacji nie zabraknie tam koncertów, imprez, występów komików, ale także atrakcji przygotowanych z myślą o dzieciach.

   Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Bulwary Miejsce Spotkań na Facebooku.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!