Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Repertuar Kina na leżakach

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Repertuar Kina na leżakach

   „Plan doskonały”, „Spy Game” czy „Jak wytresować smoka” – to tylko część z filmów, które będzie można tego lata oglądać w Szczecinie. Do miasta wraca kolejny sezon Kina na leżakach.  

   Motywem przewodnim tegorocznego cyklu jest prawda. To deficytowy towar w naszym zwariowanym świecie, który w dodatku ostatnio mocno przyspieszył. Ludzie poszukują dziś prawdy, a organizatorzy Kina na leżakach zadbali aby widzowie obcowali z nią na wiele sposobów. Podczas dziesięciu letnich projekcji nie zabraknie m.in. spisków, kłopotów, intryg, ale także przyjaźni, marzeń i szczęśliwych zakończeń.

   Pokaz, który otworzy tegoroczny letni cykl to „Sing”, 29 czerwca na pl. Jakuba Wujka (godz. 22:00). 6 lipca na pl. Orła Białego (godz. 21:30) widzowie obejrzą „Plan doskonały”, 13 lipca zaplanowano „Spy Game” na boisku Świtu Skolwin (godz. 21:30), 20 lipca „Uciekaj” na Kąpielisku Dąbie (godz. 21:30), a 27 lipca „Powiernik królowej” w parku przy ul. Taczaka (godz. 21:30).

   Pierwszym sierpniowym pokazem będzie projekcja filmu „Everest” 3 sierpnia na skwerze przy ul. Fioletowej na osiedlu Bukowym (godz. 21:00). Kolejnymi będą: „Lot” 10 sierpnia w Parku Chopina (godz. 21:00), „Jak wytresować smoka” 24 sierpnia przy Netto Arenie (godz.21:00) i „Eagle Eye” 31 sierpnia przy ul. Kolonistów (godz. 21:00). Ostatnią projekcją, która 7 września zakończy tegoroczny cykl będzie film „Lessie, wróć!” przy Jeziorze Słoneczne (godz. 20:30).

   Szczegóły wydarzenia

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!