Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Pyromagic 2019: Kolorowo i smacznie na Łasztowni

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Pyromagic 2019: Kolorowo i smacznie na Łasztowni

   Podczas festiwalu sztucznych ogni barwnie będzie nie tylko za sprawą fajerwerków. Przed nami kolejna edycja Splash of Colors, czyli kolorowego święta Holi. Na Łasztowni festiwalowi będzie towarzyszyć zlot food trucków oraz dużo dobrej muzyki.

   Splash of Colors - Święto Kolorów Holi po raz trzeci w ramach XII Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych Pyromagic 2019 będziemy kolorować miasto.

   Niepowtarzalne połączenie indyjskiego święta kolorów z imprezą przy najlepszej muzyce odbędzie się w sobotę, 10 sierpnia na Łasztowni.

   Finał Splash of Colors odbędzie się w godzinach od 16:00 do 19:00. Kolorowe proszki będą wyrzucane co 30 minut.

   Organizatorzy przygotowali:

   • zabawę przy dobrej muzyce
   • color patrol & kolorowe armatki
   • live acts
   • pokazy tańca
   • konkursy z nagrodami

   Od piątku na Łasztowni pojawi się strefa z Wyzwaniem Smaku Pepsi i Zlotem Foodtruków. Podczas Wyzwania Smaku Pepsi wielbiciele kolorowych napojów będą mogli zrobić test i przekonać się, który napój typu cola smakuje najlepiej.

   Dodatkowo, w sobotę 10.08 od 14:00 do 18:00 podczas eventu będzie można spotkać znanych ambasadorów Stołu Pepsi – Martę Wierzbicką oraz Jakoba Kosela, którzy specjalne z tej okazji przygotują dla odwiedzających swoje dania. A skoro już o jedzeniu mowa, to w sąsiedztwie pojawią się food trucki z różnych regionów Polski, serwujące dania z kuchni całego świata.

    

   Szczegóły: http://www.fajerwerki.szczecin.eu/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!