Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   ProMedia: Spotkanie z logopedą

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   ProMedia: Spotkanie z logopedą

   W ostatnim tygodniu stycznia zapraszamy na cykliczne spotkania dyskusyjne w ProMediach, a także na premierowe spotkanie dla rodziców i dzieci w filii nr 7.

   26 stycznia (środa) o godz. 17:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) logopeda Anna Smoroń zaprasza rodziców z pociechami, aby opowiedzieć jak postępować w przypadku stwierdzenia wad wymowy u dziecka. W formie zabaw przeprowadzi na życzenie logopedyczną diagnozę wstępną. Wstęp na spotkania jest bezpłatny, należy jednak zgłosić chęć uczestnictwa osobiście w filii lub telefonicznie 91 506 50 58.

   Również w środę, w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) o godz. 18:00 miłośnicy kina porozmawiają o więzach i uczuciach rodzinnych ukazywanych w filmach polskich i zagranicznych. #ProMediaFilmowo zapraszają na inteligentną dyskusję o kinie. Zapisy na spotkanie bezpośrednio w filii lub telefonicznie 91 506 50 56.

   27 stycznia (czwartek) w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) o godz. 18:00 odbędzie się kolejny Generator myśli filozoficznej dla młodzieży pod przyciągającym tytułem "Od innego do bliźniego". Moderatorem dyskusji będzie Paweł Kołodziński. Na spotkanie obowiązują zapisy mailowo generhum.szczecin@gmail.com lub bezpośrednio w filii.

   Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny. Zapraszamy!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!