Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Prezydent Szczecina uruchomił swój podcast

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Prezydent Szczecina uruchomił swój podcast

   Piotr Krzystek debiutuje jako podcaster. „Wszystko o czym nie powiedziałem” trafia na Spotify.

   Najpierw były rozmowy, długie i ciekawe, o Szczecinie, o jego mieszkańcach i o samym prezydencie. Efektem tych rozmów była książka, którą wielu miało okazję już przeczytać. Kolejnym krokiem w multimedialnym projekcie Piotra Krzystka jest podcast, będący zapisem rozmów Dariusza Staniewskiego z prezydentem Szczecina. Nowe odcinki będą pojawiały się w każdy czwartek. Znajdą się w nich fragmenty rozmowy, które złożyły się na publikację pod tym samym tytułem. 

   - Taka forma to dla mnie nowość, nie miałem jeszcze okazji nagrywać podcastu, ale skoro udało się z książką, to wierzę, że i na tej platformie wielu znajdzie coś dla siebie. A ponieważ lubię wchodzić w nowe sfery, jestem przekonany, że będzie to dla mnie ciekawa przygoda– mówi prezydent Piotr Krzystek.

   Podcast dostępny jest już na Spotify:  https://open.spotify.com/show/4SlN6yGU0EGmS6wvzgv7Hz?si=c2746707841a4b95

   Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/wszystko-o-czym-nie-powiedziałem/id1725289823

   Wkrótce trafi też na Podcasty Google.

    

    

   Książka Piotra Krzystka pod tym samym tytułem ukazała się w grudniu 2023 roku. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji po nią sięgnąć mają już ostatnią szansę, bo pierwszy nakład pomału zaczyna się wyczerpywać. W ramach promocji książki odbędzie się jeszcze jedno spotkanie autorskie, w księgarni Między Wierszami, 23 stycznia, o godzinie 17:00.

   Książkę wydało szczecińskie wydawnictwo Index. Cały dochód ze sprzedaży, przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Trafi on do Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

   „Wszystko o czym nie powiedziałem” dostępna jest w niezależnych szczecińskich księgarniach oraz w Internecie, na stronie księgarni Atut (WSZYSTKO O CZYM NIE POWIEDZIAŁEM Piotr Krzystek Księgarnia ATUT (atutksiegarnia.pl)).

   Lista księgarni:
   1. Księgarnia Atut
   2. Księgarnia Zamkowa
   3. Księgarnia Sedina
   4. Księgarnia Między Wierszami
   5. Księgarnia Kamienica w lesie
   6. Kubryk literacki
   7. Księgarnia Mandala os. Zawadzkiego

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!