Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Prezent dla uczniów: ich choinki upiększą Szczecin

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Prezent dla uczniów: ich choinki upiększą Szczecin

   Wielkimi krokami zbliżamy się do Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wydarzenie wystartuje 2 grudnia. Dla uczniów oraz ich nauczycieli przygotowaliśmy świąteczną niespodziankę: każda grupa, która wyrazi chęć udekorowania świątecznego drzewka w centrum miasta będzie mogła własnoręcznie to zrobić.

   Nikt z nas nie wyobraża sobie grudnia bez bożonarodzeniowego jarmarku. Wystartuje on już 2 grudnia i trwał będzie aż do 22 grudnia. Spotkamy się w kilku miejscach: w Alei Kwiatowej, na placu im. Pawła Adamowicza, na placu Lotników oraz w weekendy - na Deptaku Bogusława.

   Jak co roku, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, dba również o wygląd jarmarku, dekoracje i radosną atmosferę. Tym razem do pomocy i wspólnej zabawy zapraszamy również uczniów i nauczycieli. Chcielibyśmy oddać w ich ręce udekorowanie świątecznych choinek, które będą czekały na nich już na jarmarku. Aby wziąć udział w zabawie należy:

   1. przygotować ozdoby świąteczne (w szkole podczas zajęć lub w domowym zaciszu. Ważne:  nie mogą być wykonane z papieru);
   2. dostarczyć ozdoby na teren Jarmarku Bożonarodzeniowego;
   3. ubrać wyznaczoną przez organizatora choinkę w dowolnym, wybranym przez nauczyciela terminie od 3 do 10 grudnia.
   4. ewentualne odebrać ozdoby (z choinką lub same) po zakończonym jarmarku 22 grudnia po godzinie 16:00 – należy w formularzu zaznaczyć właściwą opcję.

   Zapewniamy:

   1. choinkę;
   2. tabliczkę z informacją o tym, jaka szkoła wykonała świąteczne ozdoby i ubrała drzewko;
   3. publikację w mediach społecznościowych.

   Każdy, kto jest zainteresowany udziałem w tym przedsięwzięciu powinien się zgłosić za pośrednictwem formularza:

   https://www.accredi.pl/szkola

   Należy opisać w nim dlaczego akurat ta szkoła powinna zostać wybrana i najpiękniej ozdobi choinkę na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Liczba choinek jest ograniczona, dlatego kto pierwszy ten lepszy.

   Zgłoszenia przyjmujemy do 18 listopada 2022! Na wszystkie pytania związane z projektem odpowie koordynatorka akcji – Marta Braun (marta.braun@zstw.szczecin.pl).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!