Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Powstanie punkt wymiany bombek

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Mamy już punkty wymiany książek, jedzenia, zniczy. Niebawem ustawiony będzie kolejny – punkt wymiany bombek. Znajdziemy go już 2 grudnia na Placu Lotników, czyli w miejscu, gdzie przez trzy tygodnie mieszkańcy będą spędzali mnóstwo czasu z okazji Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

   Na czym polegać będzie nowe miejsce?

   - Do specjalnej „szafy” będzie można odłożyć zbędne nam, zalegające w domu czy piwnicy bombki - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Jeśli zabraknie nam ozdób – można będzie skorzystać z tego, co zostawili inni mieszkańcy. Wszystko oczywiście za darmo. Akcja potrwa do 22 grudnia.

   Przypomnijmy. 2 grudnia w Szczecinie wystartuje czwarty już Jarmark Bożonarodzeniowy.

   Do 22 grudnia, w czterech miejscach: w Alei Kwiatowej, na placu imienia Pawła Adamowicza, na placu Lotników czy – w weekendy – na Deptaku Bogusława będzie mogli pozyskać mnóstwo świątecznych, i nie tylko, smakołyków.

   Będą karuzele, po raz pierwszy młyńskie koło (w Alei Kwiatowej). Centrum miasta przystrojone będzie świątecznymi ozdobami, m.in. choinkami, nie zabraknie też Mikołaja.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!