Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Powstaje oaza spokoju

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Powstaje oaza spokoju
   1 (4).jpg
   1 (1).jpg
   1 (2).jpg
   1 (3).jpg

   Zaniedbany teren przy ulicy Dubois się zmienia. Już niebawem mieszkańcy otrzymają do swojej dyspozycji mnóstwo atrakcji.

   Trwa przebudowa terenu przy ulicy Dubois. Wykonane są już schody, ustawione lampy. Teren jest już uporządkowany. Wykonawcy czekają teraz na dostawę elementów, zarówno małej architektury, jak i większych urządzeń. Deklarują, że jeśli nie będzie opóźnień w dostawie, prace zakończą przed terminem – nawet w sierpniu. Umowny termin zakończenia inwestycji to październik tego roku.

   Plac po zakończeniu inwestycji zmieni się nie do poznania. Już teraz mieszkańcy chodzą po nowych i bezpiecznych schodach.

   - Trudny, spadzisty teren został już przygotowany i wyprofilowany zgodnie z projektem - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Ustawione są już na nim lampy oświetleniowe. Niebawem powinny być dostarczone urządzenia placu zabaw czy siłowni plenerowej. Przyjadą ławki, stojaki, kosze na śmieci, tablice.

   Pojawi się także sporo zieleni. Posadzone zostaną drzewa, krzewy. Teren zdobiły będą rabaty z różami, bylinami i trawami. Założone będą trawniki.

   Koszt inwestycji to 784 738,00 zł.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!