Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Ponowne wypłaty dodatków w punktach kasowych

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Ponowne wypłaty dodatków w punktach kasowych

   Szczecińskie Centrum Świadczeń otrzymało dotację na wznowienie wypłat dodatków przyznawanych w ubiegłym roku. Osoby, które nie odebrały z banku pieniędzy w terminie teraz mogą zrobić to ponownie. Środki można odbierać do końca maja.

   Do ponownego wypłacenia przekazano środki na przyznane wcześniej dodatki: węglowy (na zakup opału), osłonowy (na pokrycie rosnących kosztów utrzymania), do innych źródeł ciepła (dla osób ogrzewających domy np. drewnem czy peletem).

   - Zgodnie z zapisami ustaw wszystkie osoby, które podały swój adres e-mail przy składaniu wniosku otrzymały informacje o przyznaniu świadczenia i sposobie jego odbioru w kasie banku - mówi Maciej Homis, Rzecznik Prasowy miasta ds. pomocy społecznej. - Jeśli mimo to nie odebrały swoich pieniędzy teraz mogą zrobić to ponownie.

   Osoby, które nie podały we wnioskach adresów e-mail i mają wątpliwości czy świadczenie zostało przyznane i czy mogą odbierać środki proszone są o kontakt ze Szczecińskim Centrum Świadczeń pod numerem telefonu 91 44 27 124.

   Środki można odbierać osobiście do dnia 31 maja 2023 r. w placówkach Banku PKO BP, które prowadzą obsługę kasową. Do odbioru pieniędzy konieczne jest okazanie dowodu osobistego. Listę placówek można znaleźć pod tym adresem: https://www.scs-szczecin.pl/terminy-wyplat.html

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!