Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   „Pierwszy dzienniczek ucznia”, czyli pożegnanie z przedszkolami

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   „Pierwszy dzienniczek ucznia”, czyli pożegnanie z przedszkolami

   Już jutro, po raz kolejny szczecińskie przedszkolaki zatańczą poloneza przed szczecińskim magistratem. Wszystko w ramach wydarzenia pn. „Pierwszy dzienniczek ucznia” stanowiącego symboliczne pożegnanie się przedszkolnych starszaków ze swoimi dotychczasowymi placówkami.

   Wakacje to czas, w którym niektórzy najmłodsi mieszkańcy Szczecina pożegnają się ze swoją dotychczasową placówką i po letniej przerwie wstąpią w szeregi uczniów szkół podstawowych. Z tej okazji, już jutro (tj. w czwartek 20 czerwca) na placu przed Urzędem Miasta dzieci z najstarszych grup z czterech publicznych przedszkoli, zatańczą poloneza. „Pierwszy dzienniczek ucznia” to urocza tradycja, która już od kilku lat odbywa się w naszym mieście tuż przed wakacjami.

   W symbolicznej ceremonii, podczas której zgłoszona zostanie gotowość do pójścia do szkoły, udział wezmą podopieczni z czterech publicznych placówek:

   - Przedszkola Publicznego nr 31 „Żaczek”,

   - Przedszkola Publicznego nr 30 „Chochlik”,

   - Przedszkola Publicznego nr 18 „Wesoła 18”,

   - Przedszkola Publicznego nr 4.

   Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 11.00.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!