Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Pierwsze Bulwarove już w ten weekend!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Pierwsze Bulwarove już w ten weekend!

   Rozpoczynamy Bulwarovy sezon. Już w sobotę i niedzielę zapraszamy na pierwszą odsłonę naszego cyklu wydarzeń. Zaczniemy od biegów, a później przed całe dwa dni będzie wypoczywać i dobrze się bawić przy muzycznych dźwiękach.

   W sobotę z samego rana wystartuje pierwszy tegoroczny Bieg nad Czystą Odrą w Szczecinie – Biegowe Bulwarove. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km. Trasa została poprowadzona przez bulwary, most w kierunku Wyspy Grodzkiej i teren wokół mariny.

   - Każdy zawodnik biorący udział w biegu otrzyma pamiątkowy medal i będzie mógł sfotografować się na naszej ściance finiszera - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Nie inaczej będzie w biegach dziecięcych. Na piersiach najmłodszych biegaczy zawisną medale, które sami zaprojektowali. Oprócz tego, na mecie dzieci będą mogły liczyć na słodkie upominki.

   Start biegów:

   Biegi dla dorosłych zaczynają się o 10:00

   Biegi Kota Umbriagi dla najmłodszych o 11:00.

   Pakiety startowe można odebrać już w piętek, 24 czerwca od 13:00 do 18:00 w Centrum Informacji Turystycznej na dole (szklany budynek na Alei Kwiatowej).

   Biegi to tylko jedna część naszego weekendowego wydarzenia. Przez całą sobotę i niedzielę odwiedzający bulwary mogą liczyć na masę ciekawych atrakcji.

   - W tym miesiącu postawimy na edukację ekologiczną i zwiększanie świadomości już od najmłodszych lat - mówi Celina Wołosz. - Dla dzieci przygotowane zostaną ekologiczne warsztaty z sortowania śmieci, wielkoformatowe rowerowe puzzle oraz inne gry planszowe w dużych rozmiarach.

   Skwer wypełni się także różnorodnymi zabawkami, które będą ogólnodostępne dla każdego dziecka. Będą kręgle, ringo, zjeżdżalnie, gigantyczne klocki i wiele innych.

   W strefie chillout będzie można wypocząć, poleżeć na leżaku, złapać nieco słońca i czerpać przyjemności z otaczającej przestrzeni. Będzie muzyczka, koce, pufy, zielone trawniki i wiele innych.

   Program 25-26.06.2022


   SOBOTA 10:00-17:00

   9:45 rozgrzewka z trenerką

   10:00 Pierwsza w tym roku Biegowe Bulwarove – Bieg nad Czystą Odrą

   11:00 Rozgrzewka dla dzieci

   11:15 Biegi Kota Umbriagi w turach

   10:00 -17:00 gry i zabawy od Fajnerzeczy


   NIEDZIELA 10:00-17:00

   10:00 -17:00 gry i zabawy od Fajnerzeczy

   Na Bulwarowe zapraszamy w weekend 25-26 czerwca w godz. 10.00-17.00. Partnerem wydarzenia „Biegowe Bulwarove Bieg nad Czystą Odrą” jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!