Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Pełne magazyny Galerii Szpargałek czekają już na mieszkańców

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Pełne magazyny Galerii Szpargałek czekają już na mieszkańców
   1 (3).jpg
   1 (4).jpg
   1 (5).jpg
   1 (6).jpg
   1 (7).jpg
   1 (8).jpg
   1 (9).jpg
   1 (10).jpg

   Galeria Szpargałek szykuje się do kolejnego otwarcia. Już w środę o godzinie 10:30 zaprosi w swoje progi mieszkańców, którzy za symboliczną wpłatę (maksymalnie 25 złotych) będą mogli zabrać do domu upragnione przedmioty.

   Od początku istnienia Galerii Szpargałek "nowy dom" znalazły już dziesiątki tysięcy przedmiotów. Mieszkańcy, przy pomocy tego charytatywnego miejsca, przekazali potrzebującym organizacjom prawie 235 tysięcy złotych. Największym zainteresowaniem cieszą się zawsze meble, kryształy, porcelana, zabawki, elementy wystroju wnętrz. Goście Szpargałka nie przechodzą obecnie obok bombek, rowerów, nart czy butów snowboardowych.

   Galeria Szpargałek otwarta jest zawsze raz w miesiącu. Na jej półki trafiają przedmioty, które uda się pracownikom Ekoportów odzyskać z przyniesionych przez mieszkańców odpadów.

   - Często są to nowe przedmioty, nietrafione prezenty, czy coś, co zalega nam na półkach, w piwnicach, na strychach, czy nawet w mieszkaniach - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Wszystko jest przez przez pracowników Ekoportu przy ulicy Arkońskiej sprawdzone, wyczyszczone i skompletowane. Nie ma tutaj przypadkowych rzeczy.

   Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w środę o godzinie 10:30. Galeria będzie czynna do godziny 17:30.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!