Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Park wypoczynkowo-rekreacyjny "Nasz Ocean" czeka na wykonawcę

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Park wypoczynkowo-rekreacyjny "Nasz Ocean" czeka na wykonawcę

   Nowe miejsce do zabawy i odpoczynku przy ulicy Kołbackiej to życzenie samych mieszkańców, którzy przygotowali projekt i zagłosowali na niego w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim.

   Teraz przyszedł czas na realizację pierwszego etapu, a Zakład Usług Komunalnych poszukuje firmy, która podejmie się tego zadania. Chodzi przede wszystkim o wykonanie placu zabaw dla dzieci na nawierzchni piaskowej. Znajdą się na nim takie urządzenia jak: równoważnia, walce, karuzela, tyrolka, huśtawka podwójna bocianie gniazdo, karuzela słupowa, huśtawka podwójna. Projekt zakłada również ustawienie urządzenia do street workoutu oraz leżaków.

   - Zmodernizowane zostanie istniejące boisko do siatkówki – pojawi się nowa nawierzchnia mineralna, nowy piłkochwyt oraz siatka, a stanowisko sędziego zostanie wyremontowane. Niektóre elementy istniejącej już infrastruktury, np. stół do ping - ponga, zostaną przeniesione w inne miejsca. Na terenie pojawi się też szpaler z krzewów derenia białego - informuje Paulina Łątka z Centrum Informacji Miasta. 

   Firmy zainteresowane realizacją tego zadania mogą zgłaszać się za pośrednictwem serwisu Platformazakupowa.pl  – zgodnie z zapisami SWZ - do 14 marca, do godz. 9.00. Czas na wykonanie zamówienia to 150 dni kalendarzowych od daty przekazania placu budowy.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!