Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Ostatnie Bulwarove w tym roku

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Ostatnie Bulwarove w tym roku

   Przed nami ostatnia w tym roku edycja cieszącego się ogromnym zainteresowaniem Bulwarowe. Spotykamy się w sobotę i niedzielę na Łasztowni. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji.

   Najbliższy weekend warto zaplanować tak, by spędzić go aktywnie w otoczeniu wizytówki Szczecina – na nabrzeżach Łasztowni.

   - W sobotę startujemy o godzinie 10 Biegowym Bulwarove oraz Biegami Kota Umbriagi - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Biegi potrwają do godziny 11:30.

   Dla tych, co nie mają ochoty na poranną przebieżkę, na skwerze przy napisie Szczecin organizowane od godziny 10 będą już różne atrakcje.

   W strefie EcoGeneratora, partnera wydarzenia, będzie można wziąć udział w różnego rodzaju konkursach, zabawach czy animacjach. Na torze Bike_S  sprawdzimy swoje umiejętności w jeździe na rowerze miejskim.

   Niedziela to kontynuacja sobotniej zabawy, która również potrwa od godziny 10 do 17. W tym czasie weźmiemy udział w grach plenerowych i wielkoformatowych. Swoje stanowiska będą mieli również partnerzy wydarzenia, czyli EcoGenerator oraz Bike_S Szczeciński Rower Miejski. Do zabawy zachęcał będzie didżej z muzyką na żywo.

   Zapraszamy na pożegnanie wakacji!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!