Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Ostatni dzień wjazdu na Cmentarz Centralny

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Ostatni dzień wjazdu na Cmentarz Centralny

   Piątek jest ostatnim dniem, w którym możemy wjechać na Cmentarz Centralny. W sobotę samochodami dostaną się wyłącznie właściciele karnetów, czyli osoby niepełnosprawne oraz powyżej 75 roku życia.

   Od kilku dni w okolicach Cmentarza Centralnego tworzą się spore korki. Kierowcy próbują dojechać do nekropolii, by odwiedzić groby najbliższych.

   - Mnóstwo osób, po wykupieniu jednorazowej wjazdówki, wjeżdża także na teren cmentarza - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Największych utrudnień z pewnością można spodziewać się dzisiaj. Dlatego zachęcamy raz jeszcze do wybrania komunikacji miejskiej bądź roweru miejskiego.

   Piątek jest ostatnim dniem, w którym można wjeżdżać na Cmentarz Centralny.

   W sobotę dostaną się tylko osoby z przepustkami. Wjazd będzie możliwy wyłącznie do godziny 11. W niedzielę wjazdy nie będą możliwe, a w poniedziałek wyłącznie dla pięciu pojazdów biorących udział w konduktach pogrzebowych.

   1 listopada jest całkowity zakaz wjazdu na teren nekropolii.

   Zobacz też: Komunikacja: Pierwsze wzmocnienia w okolicy cmentarza

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!