Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Odnowienie oficyny przy ul. Krzywoustego

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Odnowienie oficyny przy ul. Krzywoustego

   Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych rozpoczyna remont oficyny przy ul. Krzywoustego 73. W ramach inwestycji wykonany będzie szereg koniecznych prac, w tym remont klatki schodowej, docieplenie elewacji i stropów.

   Remont oficyny przy ul. Krzywoustego wykona Przedsiębiorstwo Budowlane Helitex ze Szczecina. 

   W ramach inwestycji wykonany będzie remont klatki schodowej. Zakres prac  obejmuje m.in.: przygotowanie  ścian i sufitów do wykonania tynków, gładzi oraz malowania, a także wyrównanie podestów i stopni oraz wymianę wykładziny PCV. Poza tym wykonany będzie remont i malowanie  schodów, balustrady oraz drzwi do pomieszczeń wspólnych. Ocieplona będzie również elewacja oficyny. W tym przypadku zakres prac obejmuje m.in. przygotowanie podłoża, oczyszczenie i zmycie tynków, uzupełnienie ubytków,  docieplenie ścian styropianem i ościeży okiennych oraz drzwiowych. Dodatkowo wymianie podlegać będą obróbki blacharskie, parapetów i rynien spustowych. W ramach inwestycji ocieplone będą także stropy nad parterem i nad ostatnią kondygnacją.

   Zgodnie z umową prace remontowe oficyny przy ul. Krzywoustego 73 mają potrwać ok trzech miesięcy.

   Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych prowadzi również inwestycje w innych częściach Szczecina. Aktualnie trwa m.in generalny  remont czterech budynków mieszkalnych przy ul Stołczyńskiej 124, 126, 128 i 173. W ramach inwestycji  wykonywane są m.in. izolacje ścian, termomodernizacja, remont dachów i klatek schodowych. Prace mają zakończyć się jesienią tego roku.

   Z kolei w kamienicy przy Lipca 17, 17a kończy się drugi etap remontu. Zakres inwestycji to: odnowienie  dwóch klatek schodowych oraz izolację cieplną stropów piwnic i poddasza. Dodatkowo wymieniona jest instalacja elektryczna w częściach wspólnych wraz z remontem instalacji domofonowej w budynku.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!