Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Nowa nakładka na ulicy Gdańskiej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Nowa nakładka na ulicy Gdańskiej

   Pod koniec tygodnia zakończą się prace drogowe prowadzone na ulicach Kolorowych Domów i Mącznej. To oznacza, że drogowców zobaczymy w kolejnym miejscu. We wtorek wieczorem rozpoczną się roboty na najbardziej zniszczonych odcinkach ulicy Gdańskiej. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

   Nowa nakładka pojawi się na nitce wjazdowej do centrum, na odcinkach Basen górniczy – Estakada Pomorska oraz Estakada Pomorska – Trasa Zamkowa. Prace będą trwały do połowy czerwca.

   - W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM. - Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

   Drogowcy będą robić wszystko, żeby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza, a większość prac będzie wykonywana w nocy i poza godzinami szczytu. Prace w ramach bieżącego utrzymania będą prowadzone przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!