Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Najbardziej szczeciński kalendarz

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Takiego kalendarza jeszcze nie było. Visit Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia i Lecę na Szczecin połączyły siły i wspólnie stworzyli kalendarz ścienny na 2024.

   Nieoczywiste kadry ze Szczecinem w tle, największe zwiastuny wiosny, topowe ulice oraz miejscówki, których może pozazdrościć nam każde inne miasto - takie obrazki znajdziemy w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju kalendarzu na nadchodzący rok. Ta limitowana edycja jest efektem współpracy dwóch szczecińskich marek – Visit Szczecin oraz Lecę na Szczecin. Projekt koordynuje Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Ideą kalendarza jest ukazanie piękna i wyjątkowości naszego miasta. Dodatkowo, na kartach zapisane zostały najważniejsze wydarzenia nadchodzącego roku – m.in. data finału regat the Tall Ships Races, którą każdy z nas powinien dobrze zapamiętać.

   Dwanaście miesięcy wypełnionych Szczecinem już teraz może zawisnąć w każdym domu. Kalendarz można kupić za pośrednictwem strony https://www.accredi.pl/kalendarz2024 lub w Centrum Informacji Turystycznej w kwocie 24 zł za sztukę.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!