Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Mieszkańcy zdecydują jaki ma być Szczeciński Obszar Metropolitalny (SOM).

   Adam Morawski

   Adam Morawski

   Mieszkańcy zdecydują jaki ma być Szczeciński Obszar Metropolitalny (SOM).

   Pomóż zdecydować jaki ma być Szczeciński Obszar Metropolitalny (SOM). Wypełnij ankietę dotyczącą potrzeb rozwojowych tego obszaru.

   W ramach prac przygotowawczych nad Strategią Rozwoju Ponadlokalnego SOM, prowadzone jest badanie lokalnej opinii społecznej w zakresie kluczowych problemów i potrzeb rozwojowych naszego obszaru. Pomoże ono nakreślić kierunki rozwoju zarówno Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego jako całości, jak i Szczecina w perspektywie kolejnych kilku lat.

   W badaniu ankietowym można wziąć udział klikając w poniższy link, który jest przekierowaniem do ankiety. Do udziału w badaniu wystarczy urządzenie z dostępem do internetu, a wypełnienie ankiety może zająć około 10 minut. Ankieta dostępna będzie do wypełnienia do 31 lipca 2022 roku (godz. 23:59).

   https://www.survio.com/survey/d/F9H/SOM-ankieta

   Zachęcamy do udziału w ankiecie wszystkich mieszkańców Szczecina, abyśmy wspólnie zadecydowali o swojej przyszłości.

    

   Zadanie realizowane jest w ramach projektu POPT.03.01.00-00-0293/19, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 -2020.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!