Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Magnolia symbolem kobiecej przedsiębiorczości w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Magnolia symbolem kobiecej przedsiębiorczości w Szczecinie

   Stowarzyszenie Kobietowo.pl, pod przewodnictwem prezes, Niny Kaczmarek po raz szósty otwiera Plebiscyt Magnolie Biznesu.pl. Drugi już rok z rzędu, realizacja projektu odbędzie się dzięki kooperacji z Moniką Gielar, Fundacja FRRAZ.

   Stowarzyszenie zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatek, przez wysłanie poprawnie wypełnionego formularza, na adres magnoliezbiznesu@gmail.com. Zgłoszenia będą przyjmowane od 18.12.2023 do 09.02.2024 i weryfikowane względem poprawności. Kapituła spośród wszystkich zgłoszonych kandydatur wybierze do 5 nominowanych kandydatek, w każdej z kategorii. Pełen regulamin, dostępny jest na stronie: regulamin

   W dniu 04.04.2024, w prestiżowym miejscu Szczecina, odbędzie się uroczysta Gala Wręczenia Statuetek Magnolii Biznesu. Nominowane Panie zostaną o niej poinformowane telefonicznie.

   Kobietowo.pl w roku 2018 otworzyło nowy rozdział w sferze szczecińskiego, kobiecego biznesu. Udowodniło, że ten istnieje i ma się dobrze. Kobiety każdego dnia dowodzą swej fachowości. Są profesjonalistkami i ekspertkami w wielu dziedzinach. I edycja Magnolii Biznesu, której finał miał miejsce 21 marca 2019 roku przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorek zrzeszając moc partnerów biznesowych i otrzymując liczne zgłoszenia laureatek do statuetki. W tym jednym dniu Kobiety dały dowód swego zaangażowania i kreatywności.

   Magnolia Biznesu to tytuł, który przyznawany będzie w kilku kategoriach:

   Debiut roku

   Znasz Osobę, która działa na rynku szczecińskiego biznesu krótko, ale za to weszła z dużym impetem? Twoim zdaniem zdecydowanie wyróżnia się na tle innych Kobiet, które rozpoczęły swą przygodę z szeroko pojętym biznesem w 2019 roku? Koniecznie zgłoś Ją w tej kategorii.

   Z miłości do Szczecina

   Jest patriotką lokalną, działa angażując się w rozwój Szczecina oraz lokalnych środowisk. Rozsławia nasze Miasto na arenie krajowej, a może światowej. Jeśli to opis Kobiety, którą znasz, koniecznie zgłoś Ją w tej kategorii.

   Ikona biznesu

   Klasyczna bizneswoman. Osoba, która swoją postawą i codziennym działaniem udowadnia, że biznes chodzi w spódnicy. Brzmi znajomo? Zgłoś taką Osobę do tej kategorii.

   Sztuka i kultura

   Miłość do sztuki, życie za pan brat z kulturą to codzienność – znasz Kobietę, dla której chociaż jeden z tych obszarów nadaje sens życia? Zgłoś Ją do tej kategorii.

   Nauka

   Bez nauki nie byłoby postępu żadnej dziedziny życia. Znasz Kobietę, która spędza godziny w laboratorium, w bibliotece, czy przed monitorem komputera? A może znasz Kobietę, która swoją wiedzę z pasją i zaangażowaniem przekazuje innym? Kategoria nauka jest dla Niej.

   Dotyk Anioła

   To Kobieta, która swoim dobrem i chęcią zmieniania świata na lepsze, niesie wsparcie i pomoc, tam gdzie jej potrzeba. Działaczka organizacji pozarządowej. Uśmiechnięta mimo trudności, cierpliwa i dzieląca się, tym co ma. A czego nie ma, zdobędzie choćby  spod ziemi.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!