Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Letnie spacery z przewodnikiem w języku ukraińskim

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Letnie spacery z przewodnikiem w języku ukraińskim

   Dwa dodatkowe spacery w języku ukraińskim dołączają do oferty letnich wycieczek  przewodnikiem. Najbliższy już 22 lipca.

   W ramach Szczecińskich spacerów miejskich z przewodnikiem uruchomiona osoby pochodzenia ukraińskiego będą miały okazję wybrać się na wycieczkę po Cmentarzu Centralnym. Dwa dodatkowe spacery zostaną zorganizowane kolejno w lipcu i w sierpniu. Podczas spaceru uczestnicy poznają unikatowe piękno jednej z największych nekropolii na świecie. Usłyszą wiele ciekawostek i opowieści o postaciach pochowanych w tym miejscu. Ale to nie wszystko! Spacerując alejkami ogrodu pamięci przewodnik opowie o pierwotnych planach tego potężnego cmentarza-parku.

   Terminy: 22 lipca, 26 sierpnia

   Start: Brama Główna Cmentarza Centralnego (ul. Ku Słońcu 125), godzina 11:00, (prosimy o przybycie na miejsce 15 minut przed rozpoczęciem)

   Zakończenie: Brama Główna Cmentarza Centralnego (ul. Ku Słońcu 125)

   Koszt udziału w spacerze: 15 zł/os.

   Bilety można kupić na stronie accredi.pl/spacerUAlub w Centrum Informacji Turystycznej w Alei Kwiatowej (pl. Żołnierza 20)

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!