Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Less Waste Market powraca po świątecznej przerwie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Less Waste Market powraca po świątecznej przerwie

   Zapraszamy na kolejną - 21 - edycję Less Waste Market. Już w tę niedzielę, 4 lutego będzie można znów poczuć się niczym Indiana Jones na tropie kolejnych zagadek. 

   U nas co prawda nie przewidujemy zapadających się podłóg, grząskich piasków i pełzających węży ale emocje związane z poszukiwaniami skarbów zapewniamy co najmniej zbliżone.

   - Tu jest zawsze tyle fantastycznych rzeczy! Nie wszystko może pasować, czasem coś jest za duże, za małe, nie ten kolor ale to nie zmienia faktu, że za każdym razem gdy widzę coś co mi się podoba, moje serduszko bije mocniej - mówi Jagoda.

   Tradycyjnie jesteśmy w Hali Odra. Jak zwykle będzie okazja do sprzedaży, kupna, oddania, wymiany nie tylko odzieży ale również książek, płyt, biżuterii, butów, wszelkich domowych szpargałków, akcesoriów dla zwierząt czy sprzętu sportowego:) Może masz deskę snowboardową na której nie jeździsz, albo rolki? Zima się jeszcze nie skończyła a wiosna tuż tuż tak więc wszystko może się przyjąć :) A może szukacie nietuzinkowego prezentu na Walentynki? LWM to dobry adres dla tych najbardziej wymagających :)
    

   Zapraszamy też less waste producentów

   Jeśli lepisz garnki, robisz ciuchy, biżuterię czy kadzidła a wszystko to robisz wykorzystując techniki ‘recyklingu’ i ‘upcyklingu’, nie wahaj się i pokaż się szerszej publiczności na naszym markecie! :)

   A jeśli nie chcesz nic sprzedać a kupić to tym lepiej! Warunek jest jeden: trzeba przyjść :)

   Bierzcie siebie i swoich bliskich, też tych futrzanych. U nas każdy upoluje coś dla siebie!


   Do zobaczenia!

   Więcej informacji w opisie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1766645233814192
    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!