Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Less Waste Market: Coraz bliżej wiosna

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Less Waste Market: Coraz bliżej wiosna

   Zapraszamy na kolejną - 22 - edycję Less Waste Market. Już w tę niedzielę, 3 marca będzie można poszukać ubrań do pierwszych wiosennych stylizacji.

   Powoli żegnamy się z kozakami i grubymi swetrami i rozglądamy się za sukienkami, lekkimi kurtkami. Wiemy, że marzec potrafi być zdradliwy dlatego nie bójcie się, na LWM asortyment jest tak szeroki, że znajdziecie jeszcze zimowe dodatki ale też już te wiosenne. A jeśli ktoś szuka dodatków do domu, prezentu dla bliskiej osoby, to mamy też i to!  Wazoniki w stylu vintage, ale też biżuteria z wykorzystaniem elementów używanych czy szydełkowe stworki w stylu less waste.

   - Dla mnie największą wartością LWM jest kontakt z żywym człowiekiem. Można się uśmiechnąć, wymienić energię, potargować się czy porozmawiać o historii danej rzeczy. Zakupy online tego nie oferują - mówi Wojtek.

   Tradycyjnie jesteśmy w Hali Odra (Bulwar Maurycego Beniowskiego 5). Jak zwykle będzie okazja do sprzedaży, kupna, oddania, wymiany nie tylko odzieży ale również książek, płyt, biżuterii, butów, wszelkich domowych szpargałków, akcesoriów dla zwierząt czy sprzętu sportowego:) Może masz deskę snowboardową na której nie jeździsz, rower albo rolki? Spotkacie się też z szczecińskimi producentami. Staramy się wybierać tych, którzy tworzą w stylu ‘less waste’. Jeśli jesteś osobą, dla której etyczna produkcja jest ważna, nie może Cię zabraknąć w tę niedzielę. Bierzcie siebie i swoich bliskich, też tych futrzanych . U nas każdy upoluje coś dla siebie.

   Do zobaczenia!

   Więcej informacji w opisie wydarzenia: Less Waste Market • vol. 22 • 3/03/2024 • Hala Odra | Facebook

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!