Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   L zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   L zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Miejscowe plany zagospodarowania, powiększenie ośrodka rehabilitacji zwierząt oraz wyrażenie zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieruchomości gruntowych zabudowanych. Między innymi takimi tematami zajmą się szczecińscy radni podczas najbliższej sesji Rady Miasta.

   Majowe obrady Rady Miasta, podobnie jak i poprzednie, zainteresowani mieszkańcy będą mogli śledzić za pośrednictwem Internetu. Początek posiedzenia, które odbędzie się już 23 maja br., zaplanowano na godzinę 10.00.

   Oprócz ww. uchwał, radni pochylą się również m.in. nad raportem z wykonania Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Szczecin na lata 2022-2023. Nie zabraknie również czasu na złożenie ewentualnych interpelacji oraz zapytań.

   Szczegółowe informacje dotyczące najbliższej sesji Rady Miasta znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!