Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Konsultacje dla organizacji pozarządowych. Przypomnienie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Konsultacje dla organizacji pozarządowych. Przypomnienie

   Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach społecznych „Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2024 r.”

   Konsultacje potrwają do 17 lipca 2023 r.

   Propozycje, uwagi i opinie dotyczące projektu Uchwały Rady Miasta Szczecin w sprawie Programu współpracy Gminy Miasto Szczecin z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok można składać:

   - za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: bdo@um.szczecin.pl

   -  w formie pisemnej w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1 w Szczecinie oraz Filii Urzędu Miasta Szczecin na Prawobrzeżu, ul. Rydla 39/40 w Szczecinie;

   -  podczas zebrania Szczecińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego dotyczących projektu Uchwały, w dniu:

   5 lipca 2023 r.

   Program powstał w oparciu o wiedzę i praktykę liderów szczecińskich organizacji pozarządowych, jak i pracowników Urzędu Miasta Szczecin. Tak przygotowany dokument ułatwi wydobycie i wykorzystanie potencjału sektora pozarządowego w celu dalszego rozwoju naszego Miasta.

   Informacje o zebraniach Rady znajdują się pod adresem: Szczecińska Rada Działalności Pożytku Publicznego - kadencja 2022–2025

   Przedmiotem konsultacji jest projekt Uchwały Rady Miasta Szczecin w sprawie Programu współpracy Gminy Miasto Szczecin z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!