Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Kolejne nabory do Fabryki Wody

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Kolejne nabory do Fabryki Wody

   Choć do otwarcia Fabryki Wody pozostało jeszcze trochę czasu, to ruszył kolejny nabór na stanowiska związane z bieżącą obsługą i funkcjonowaniem kompleksu. Szukamy szefa kuchni i managera strefy gastronomicznej.

    

   Szef kuchni

   Szef kuchni w Fabryce Wody odpowiedzialny będzie za organizację pracy całego zespołu przygotowującego potrawy. Do jego obowiązków należeć będzie opracowywanie menu i kreowanie nowych potraw, dbanie o jakość, estetykę i formę podawanych dań. Szef kuchni odpowiadać będzie także m.in. za kontrolę kosztów oferowanych posiłków czy stanów magazynowych. Podczas wykonywania swoich zadań istotna będzie jego współpraca z managerem strefy gastronomicznej.

    

   szczegóły: szef kuchni

    

   Manager strefy gastronomicznej

   To osoba odpowiedzialna za planowanie, nadzór nad system pracy i zarządzanie personelem strefy gastronomicznej. Do jego obowiązków należeć będzie m.in. wykonywanie zamówień u dostawców i kontrolę stanów magazynowych, a także planowanie kosztów dot. funkcjonowania strefy gastronomicznej. Manager odpowiadać będzie za zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi klientów. W tym celu współpracować będzie nie tylko z szefem kuchni, ale również innymi działami Fabryki Wody.

    

   szczegóły: manager strefy gastronomicznej

    

   Co oferujemy

   Dołączenie do zespołu Fabryki Wody oznacza stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, a także benefity przewidziane regulaminem obiektu.

    

   Zgłoszenia należy wysłać na adres: kariera@fabrykawody.eu

    

   Zobacz też:

   fabrykawody.eu

   Facebook

   YouTube

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!