Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Kolejne nabory do Fabryki Wody

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Kolejne nabory do Fabryki Wody

   Choć do otwarcia Fabryki Wody pozostało jeszcze trochę czasu, to ruszył kolejny nabór na stanowiska związane z bieżącą obsługą i funkcjonowaniem kompleksu. Szukamy szefa kuchni i managera strefy gastronomicznej.

    

   Szef kuchni

   Szef kuchni w Fabryce Wody odpowiedzialny będzie za organizację pracy całego zespołu przygotowującego potrawy. Do jego obowiązków należeć będzie opracowywanie menu i kreowanie nowych potraw, dbanie o jakość, estetykę i formę podawanych dań. Szef kuchni odpowiadać będzie także m.in. za kontrolę kosztów oferowanych posiłków czy stanów magazynowych. Podczas wykonywania swoich zadań istotna będzie jego współpraca z managerem strefy gastronomicznej.

    

   szczegóły: szef kuchni

    

   Manager strefy gastronomicznej

   To osoba odpowiedzialna za planowanie, nadzór nad system pracy i zarządzanie personelem strefy gastronomicznej. Do jego obowiązków należeć będzie m.in. wykonywanie zamówień u dostawców i kontrolę stanów magazynowych, a także planowanie kosztów dot. funkcjonowania strefy gastronomicznej. Manager odpowiadać będzie za zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi klientów. W tym celu współpracować będzie nie tylko z szefem kuchni, ale również innymi działami Fabryki Wody.

    

   szczegóły: manager strefy gastronomicznej

    

   Co oferujemy

   Dołączenie do zespołu Fabryki Wody oznacza stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, a także benefity przewidziane regulaminem obiektu.

    

   Zgłoszenia należy wysłać na adres: kariera@fabrykawody.eu

    

   Zobacz też:

   fabrykawody.eu

   Facebook

   YouTube

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!