Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Już wkrótce Dni Skandynawskie 2022

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Już wkrótce Dni Skandynawskie 2022

   „Well-being w biznesie i życiu” - to hasło i motyw przewodni tegorocznej edycji Dni Skandynawskich. Inauguracja wydarzenia już za miesiąc. W programie m.in.: webinary o zarządzaniu i biznesie, spotkania z firmami o kapitale skandynawskim, a także wiele kulturalnych atrakcji.

   Skandynawskie wzory

   Najważniejsze punkty programu to merytoryczne rozmowy na temat prowadzenia biznesu, rozwoju edukacji i budowania relacji wśród pracowników. To tematy, które skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Dotyczą bowiem zarówno osób dopiero wchodzących na rynek pracy, jak i tych, które w biznesie funkcjonują od lat. Inspiracją maja być przykłady firm z Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji. Część z nich z powodzeniem od lat działa również w naszym mieście.

    

   Inne oblicze wydarzenia

   Dni Skandynawskie to nie tylko rozmowy, dyskusje i wystąpienia prelegentów. Od lat ważną częścią przedsięwzięcia są wydarzenia kulturalne i towarzyszące. Tym razem zaplanowano m.in.: Paradę Skandynawską, czyli barwny korowód dzieci i młodzieży zwieńczony warsztatami na Placu Lotników. Oryginalnych akcentów rodem z Północy nie zabraknie także podczas Nocy Muzeów w Urzędzie Miasta, gdzie można będzie spotkać m.in…. Wikingów!

    

   Co, gdzie, kiedy?

   Tegoroczne Dni Skandynawskie odbędą się w dniach 10-15 maja br. Panele dyskusyjne i webinary będą transmitowane na Facebooku Wiadomości Szczecin. Pozostałe wydarzenia odbędą się w Urzędzie Miasta, Domu Skandynawskim, Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza oraz na ulicach miasta.

    

   Więcej informacji już wkrótce na stronie: ds.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!