Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Już w ten weekend: II SZCZEKcińskie Targi Psijemności

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Już w ten weekend: II SZCZEKcińskie Targi Psijemności

   W sobotę i niedzielę czeka nas naprawdę niesamowite wydarzenie! Na Łasztowni, na skwerze przy napisie Szczecin, odbędzie się kolejna impreza z cyklu Bulwarove. Tym razem spotkamy się z miłośnikami i właścicielami psów. To również okazja do tego, by zabrać swojego pupila i nauczyć go nowych sztuczek, porozmawiać z behawiorystami czy obejrzeć niesamowite pokazy.

   Najlepszy przyjaciel człowieka to oczywiście pies. W najbliższy weekend warto sprawić mu trochę radości i zabrać w miejsce, które bez wątpienia równie go zachwyci, jak wszystkich właścicieli. Spotykamy się w sobotę i niedzielę na skwerze przy napisie Szczecin, a tam przygotowaliśmy naprawdę mnóstwo widowiskowych atrakcji.

   Zaczynamy w sobotę o godzinie 10 rano i bawimy się do godziny 17. Będziemy mogli nauczyć się od specjalistów jak udzielać psu pierwszej pomocy, będą pokazy psów policyjnych, warsztaty dla dzieci, gdzie nauczą się, jak należy rozmawiać z psem. Warsztaty agility, pokazy Frisbee, spotkanie z behawiorystką, pokazy psich sztuczek, w tym pokaz nauki sztuczki: wskok na plecy! Oprócz tego, dla dzieci przygotowaliśmy, wraz z Eco Generatorem strefę animacji z mnóstwem atrakcji. Będzie także miasteczko rowerowe Bike_S.

   Niedziela to kolejny dzień dla naszych milusińskich. Tego dnia bezpłatnie zachipujemy psiaka. Będzie to możliwe w godzinach 10-17. Ci, którzy nie dotrą w sobotę, nauczą się tego dnia udzielania pierwszej pomocy psu. Policjanci zaprezentują, jak wytresowani są ich podopieczni. Akademia Mikrusów przeprowadzi pokaz agility i psich sztuczek. West Side Dogz Flyball Team przeprowadzi pokaz Flyballa, a Klub Dynamic Dogs pokaz Frisbee. O 15 zobaczymy pokaz komunikacji przewodnika i psa podczas pokonywania kolejnych stacji rally-o, czyli sportowego posłuszeństwa na luzie.

   W tych dniach swoją obecność zapowiedziało 15 wystawców. Każdy z nich będzie miał swoje stoiska. Znajdziemy tutaj najlepsze karmy i przysmaki. Będzie stoisko z ubraniami, szkolenia dla małych piesków, stoisko Przychodni Rehabilitacji Weterynaryjnej Vetico, kameralny hotel dla psów i wiele innych.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!