Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Jarmark Bożonarodzeniowy z produktami marki “Zrobione w Szczecinie”

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Jarmark Bożonarodzeniowy z produktami marki “Zrobione w Szczecinie”

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy to mnóstwo wyjątkowych atrakcji i smakołyków. Wśród nich znajdą się także produkty firm, które otrzymały wyjątkowy certyfikat “Zrobione w Szczecinie”.  Zapraszamy w każdy grudniowy weekend do domku nr 24 na al. Kwiatowej.

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy to tradycja, która dobrze wpisała się w grudniowy krajobraz naszego miasta.  Po raz kolejny w samym centrum staną świąteczne domki, aby wprowadzić nas w czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. 

   Na jarmarku znajdzie się w sumie ponad 90 wystawców, a wśród nich firmy, które uzyskały prestiżowy certyfikat “Zrobione w Szczecinie”.

    

   - Marki z tym znakiem  będą wystawiać się w specjalnie obrandowanym domku nr 24 na al. Kwiatowej - mówi Tomasz Klek, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. - Odwiedzający stoisko będą mogli kupić m.in: ręcznie wykonane świece, gry planszowe, książki, pamiątki ze Szczecina, pościel i tekstylia, drobne upominki. Nie zabraknie także słodkich wypieków, świątecznych potraw czy szczecińskiej kawy. 

   Harmonogram stoiska “Zrobione w Szczecinie”. Domek nr 24, Aleja Kwiatowa:

   1-3 grudnia (piątek - niedziela) - Szczecińska Manufaktura Twórcza Cytrynka, Szczeciński Town Shop

   8 grudnia (piątek) - Fonka 

   9 grudnia (sobota) - Vito Team, Betty Szczecińska

   10 grudnia (niedziela) - Dudowie, Hoca Candle

   15 grudnia (piątek) - Dudowie,

   16 grudnia (sobota) - Bohomazy, Krówka Szczecińska 

   17 grudnia (niedziela) - Petersen, Kobietowo

   22 grudnia (piątek) - Petersen

   23 grudnia (sobota) - Kawa Korona, Kingdom Leathercraft


   O projekcie Zrobione w Szczecinie

   Marka “Zrobione w Szczecinie”  to wyróżnienie dla najciekawszych produktów i usług. Znak przyznawany jest od 2018 roku. Od tego czasu o to wyróżnienie starło się ponad 260 firm, spośród których prawie 100 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie.

   Certyfikat jest przyznawany przez Gminę oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom wyróżniającym się wysoką jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta. Celem marki jest promowanie działań kreatywnych, gospodarczych i innowacyjnych. Poza tym certyfikat „Zrobione w Szczecinie” wzmacniania lokalną tożsamość i zwiększa lojalności klientów wobec szczecińskich marek.

   Więcej informacji na temat projektu i firm z certyfikatem “Zrobione w Szczecinie” na stronie zrobione.szczecin.eu

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!