Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Iluminacje 2022: czekamy na pomysły aranżacji świetlnych

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Iluminacje 2022: czekamy na pomysły aranżacji świetlnych
   ILUMINACJE20210813_104.jpg
   ILUMINACJE20210813_111.jpg
   ILUMINACJE20210813_133.jpg
   ILUMINACJE20210814_225.jpeg

   Miasto nocą wygląda zupełnie inaczej, a gdy dodamy do tego wyjątkowe oświetlenie, to już w ogóle dzieje się magia. Przed nami kolejna edycja Iluminacji Szczecin, do współtworzenia których zapraszamy artystów, inżynierów oraz light designerów.

   14 sierpnia będziemy mogli podziwiać Szczecin w zupełnie innej odsłonie. Za sprawą palety barw i odpowiedniego oświetlenia nasze miasto będzie mieniło się kolorami. Iluminacje Szczecin 2022 to wydarzenie, które odbywać się będzie w centrum miasta, gdzie zgodnie z koncepcjami artystów zostaną rozmieszczone zwycięskie aranżacje oraz w Parku Żeromskiego, gdzie przygotowane zostaną specjalne strefy światła i muzyki oraz strefa gastronomiczna.

   - Czekamy na projekty i pomysły instalacji, które mogłyby pojawić się w miejskiej przestrzeni w pobliżu Złotego Szlaku Szczecina na odcinku od Zamku Książąt Pomorskich do Urzędu Miasta Szczecin i współtworzyć wydarzenie jakim będą Iluminacje Szczecin 2022 - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Wszystkich artystów, light designerów, inżynierów, ale także wszystkie osoby zajmujące się sztuką światła zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

   Formularz zgłoszeniowy oraz pełny regulamin konkursu znajdziemy na naszej stronie internetowej zstw.szczecin.pl.

   Na zgłoszenia czekamy do 28 czerwca. Po tym terminie komisja wyłoni instalacje, które zostaną zaprezentowane 14 sierpnia podczas IV edycji Iluminacji Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!