Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   III konsultacje społeczne SUMP SOM

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   III konsultacje społeczne SUMP SOM

   Zapraszamy na konsultacje społeczne dotyczące mobilności miejskiej w Szczecińskim Obszarze Metropolitalnym. Miej realny wpływ na komfort życia w swojej miejscowości i wyraź swoją opinię.

   Już 8 listopada odbędzie się ostatnie spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców SOM dotyczące Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego do roku 2030 (z perspektywą 2040) wraz z Prognozą Oddziaływania na Środowisko, na które zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

   Spotkanie odbędzie się 8 listopada (środa) o godz. 17.00 - stacjonarnie w Floating Arena przy ul. Wąskiej 16 w Szczecinie. Można w nim uczestniczyć również online za pośrednictwem MS Teams. Planowany czas trwania to ok. 2 godziny. Aby wziąć udział w spotkaniu należy się uprzednio zarejestrować na stronie: 

   https://app.evenea.pl/event/konsultacje-spoleczne-sump-som-3etap/

   Celem konsultacji jest zebranie wniosków i uwag wszystkich środowisk na temat projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego do roku 2030 (z perspektywą 2040) wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

   Z treścią dokumentu można zapoznać się wybierając poszczególne pozycje poniżej lub w siedzibie Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

   Załączniki:

   1. Obwieszczenie
   2. Projekt Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego do roku 2030 (z perspektywą 2040)
   3. Prognoza oddziaływania na środowisko Projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego do roku 2030 (z perspektywą 2040)
   4. Załącznik A – Działania z podziałem na sektory
   5. Załącznik B – Przykładowe projekty realizowane w ramach SUMP
   6. Formularz uwag

    

   Uwagi i wnioski do projektów dokumentów można składać w terminie od dnia 23.10 do 12.11.2023 r. w formie elektronicznej, wysyłając wypełniony formularz zgłaszania uwag na adres  e-mail sump@som.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!