Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Honorowi krwiodawcy świętują

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Honorowi krwiodawcy świętują

   14 czerwca to w kalendarzu Światowy Dzień Krwiodawcy. W związku z tym, wszystkim dającym czerwoną cząstkę siebie składamy najlepsze życzenia, dziękujemy za każdą kroplę, która daje życie innym i przypominamy o możliwości bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

   Przypominamy, że osobą uprawnioną do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Szczecinie jest honorowy dawca krwi, który przez okres co najmniej 10 lat oddał honorowo minimum 15 litrów krwi lub odpowiadającą tej objętości ilość innych jej składników.

   Aby nie musieć kasować biletu pasażerowi potrzebne jest ważne uprawnienie do bezpłatnych przejazdów w formie spersonalizowanej Szczecińskiej Karty Aglomeracyjnej wydanej przez ZDiTM. Wynika to z Uchwały Rady Miasta i jest zgodnie z regulaminem ustalonym w Załączniku nr 1 do Uchwały nr XLI/775/05 Rady Miasta Szczecin z dnia 20 czerwca 2005 r. w sprawie bezpłatnego korzystania z przejazdów środkami komunikacji miejskiej przez honorowych dawców krwi

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!