Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   GPR dla Szczecina: Trwa nabór projektów!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   GPR dla Szczecina: Trwa nabór projektów!

   Jeszcze tylko do 25 września można zgłosić swój pomysł na działanie bądź przedsięwzięcie w obszarze rewitalizacji. Bądź aktywny, realizuj swoje pomysły, zmieniaj Szczecin.

   Autorzy projektów, które znajdą się na liście zadań realizowanych w ramach tworzonego obecnie Gminnego Programu Rewitalizacji dla Szczecina będą mieli możliwość aplikowania o środki finansowe na ich realizację z Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego na lata 2021-2027 – w wybranych działaniach premiowane będą projekty realizowane na obszarach rewitalizacji wskazanych w Gminnym Programie Rewitalizacji.

   Spotkajmy się

   Osoby, które jeszcze nie wiedzą jak zgłosić swój pomysł, mają pytania, lub chcą wiedzieć więcej na temat tworzonego w Szczecinie Gminnego Programu Rewitalizacji zapraszamy na spotkanie, w którym udział wezmą przedstawiciele konsorcjum odpowiedzialnego za przygotowanie tego dokumentu dla Szczecina.

   19 września 2023, godz. 17.00 – Dom Kultury „Klub Skolwin”, ul. Stołczyńska 163

   Spotkanie dla wszystkich zainteresowanych realizacją przedsięwzięć rewitalizacyjnych.

   Chęć udziału w spotkaniu należy zgłosić na minimum 3 dni przed terminem jego organizacji na adres e-mail joanna.radzieda@liderprojekt.pl, wskazując datę spotkania i liczbę osób, która weźmie udział.

   Przedsięwzięcie powinno być realizowane na obszarze rewitalizacji (mapa obszaru - https://mapa.szczecin.eu/gpt4/?permalink=68329793). W wyjątkowych sytuacjach przedsięwzięcie może być realizowane poza obszarem rewitalizacji, jednak odbiorcą końcowym przedsięwzięcia muszą być mieszkańcy obszaru rewitalizacji.

   Podmiot, który planuje realizację działań na obszarze rewitalizacji, może złożyć do 25 września 2023 r. propozycję przedsięwzięcia rewitalizacyjnego wypełniając kartę projektu na stronie BIP https://bip.um.szczecin.pl/chapter_131386.asp?soid=61B3BBD5FEBD4553A403B0B879104498.. Propozycje należy przesłać do Urzędu Miasta Szczecin w formie elektronicznej edytowalnej oraz skanu z podpisem na adres email: br@um.szczecin.pl.

   W przypadku wszelkich pytań dotyczących opracowania karty projektu prosimy o kontakt z Firmą Lider Projekt Sp. z.o.o – wykonawcą opracowania GPR, tel. 61 828 08 11 lub kom. 608 241 979.

   Zobacz więcej:
   Geoportal Toolkit  (Uwaga! strona otwiera się w nowym oknie)

   Ulice obszaru rewitalizacji.xlsx (Uwaga! strona otwiera się w nowym oknie)

   KARTA PROJEKTU (Uwaga! strona otwiera się w nowym oknie)

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!