Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Galeria Szpargałek już jutro! Zapraszamy

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Galeria Szpargałek już jutro! Zapraszamy
   1 (1).jpg
   1 (13).jpg
   1 (19).jpg
   1 (21).jpg
   c (2).jpg
   c (3).jpg

   Ostatni dzień lutego oznacza dzień pełen emocji. Wszystko za sprawą Galerii Szpargałek, która wystartuje tym razem we wtorek. Drzwi magazynów pełnych skarbów otwieramy o godzinie 10:30. Czynne będą do 17:30.

   Chyba nikt sobie nie wyobraża już Szczecina bez jedynej w Polsce charytatywnej Galerii Szpargałek. To właśnie za jej pośrednictwem udało się wspomóc m.in. ciężko chore dzieci kwotą 250 tysięcy złotych. W galerii, która znajduje się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej, i która to jest czynna raz w miesiącu, nie ma obrotu gotówką. Przedmioty maksymalnie „kosztują” 25 złotych i można je zdobyć pokazując na miejscu dowód przelewu na konto potrzebującej organizacji. Sto procent „ceny” wędruje więc do potrzebujących.

   Przedmioty natomiast odzyskiwane są z odpadów. Każdy z nich jest czyszczony, sprawdzany pod kątem bezpieczeństwa, myty. Na półkach można znaleźć praktycznie wszystko: od zabawek, poprzez puzzle, porcelanę, kryształy. W innym miejscu rowery, stare meble pochodzące z czasów PRL, akwaria, narty, deski snowboardowe, obrazy.

   Nie inaczej będzie tym razem.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!