Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   EKO-KADR. Konkurs dla uczniów na eko-spot

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   EKO-KADR. Konkurs dla uczniów na eko-spot

   Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie zaprasza uczniów szkół podstawowych z całego województwa do udziału w konkursie filmowym „Eko-Kadr”, który organizowany jest w ramach 16. Dąbskich Wieczorów Filmowych. 

   Eko-Kadr po raz trzeci

   Trzecia edycja konkursu „Eko-Kadr” skierowana jest do uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego. Zadaniem każdego uczestnika jest stworzenie krótkiego spotu ekologiczny, w którym opowiedzą o tym, jak można dbać o środowisko. 

   “Naszym celem jest uwrażliwienie mieszkańców – zarówno tych młodszych, jak i starszych – na problemy i wyzwania związane z ochroną środowiska. Troska o czyste powietrze, wodę czy zasoby to zadania, które stoją przed nami teraz. Nie chcemy więc czekać z uświadamianiem do dorosłości i już oddać im głos. Już teraz pytamy – jak dbać o naszą wspólną planetę?” – tłumaczy Sylwia Witkowska, komisarz konkursu.

   Woda i Powietrze

   Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach tematycznych: „Moja woda” i „Czyste powietrze”. Każda osoba może przygotować maksymalnie 2 filmy (po 1 z każdej kategorii). Filmy nie powinny przekroczyć 90 sekund, a czas na ich przygotowanie mija 22 lipca 2022 roku. Do wygrania są: Konsole Nintendo Switch,tablety, głośniki oraz Smartwatche. Rozdanie nagród odbędzie się w lipcu 2022 roku podczas 16.Dąbskich Wieczorów Filmowych. Szczegóły i regulamin konkursu: wieczoryfilmowe.pl/konkurs-eko-kadr.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!