Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Dzień kobiet w Centrum Inicjatyw Rodzinnych

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Dzień kobiet w Centrum Inicjatyw Rodzinnych

   Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza kobiety do uczestnictwa w Dniu Kobiet, który odbędzie się 8 marca od 16:30 do 18:30 w siedzibie CIR przy alei Wojska Polskiego 51 w Szczecinie.


   Dzień Kobiet będzie inauguracją wyjątkowego cyklu "Z KOBIETAMI", który będzie odbywał się cyklicznie w każdą pierwszą środę miesiąca. "Z KOBIETAMI" będzie czasem wytchnienia dla kobiet, które często pełnią bardzo wiele funkcji życiowych i zawodowych. W przyjaznej atmosferze przy aromatycznej kawie i ciastku miło spędzimy czas.

   Dzień kobiet będzie obfitował w spotkania z kobietami, które opowiedzą o sobie, o swoich pasjach i biznesach, poruszą tematy związane ze zdrowiem i urodą, m.in. jak naturalnie zadbać o ciało i zdrowie, o zaletach masażu kobido, o wpływie morsowania na nasze ciało i pracę. Usłyszycie prelekcje o tym jak ważna jest pielęgnacja twarzy, jak rozpoznać swój typ skóry. W dwóch metamorfozach zobaczycie, jak podkreślić swoją urodę makijażem.


   Podczas spotkania będzie można skosztować kawy zaparzanej metodami alternatywnymi, prosto ze szczecińskiej palarni. Kolumbijski barista pomoże odkryć nieznane dotąd smaki kolumbijskiej kawy. Zero goryczki, tylko pełny owocowy profil.


   Przewidziane również losowanie bardzo atrakcyjnych nagród!

   Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem 570 780 040.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!