Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   Dołącz do zespołu Fabryki Wody: kierownik saunarium

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Dołącz do zespołu Fabryki Wody: kierownik saunarium

   Buch - jak gorąco...uff - jak gorąco… to nie efekty jakie towarzyszą ruszającej lokomotywie, lecz wrażenia jakie powinny mieć odwiedzający saunarium Fabryki Wody. O odpowiednią atmosferę i jakość usług musi zadbać tam odpowiednia osoba. Szukamy kierownika strefy saunarium.

   Saunarium Fabryki Wody będzie jednym z największych i najnowocześniejszych w kraju. Na trzech kondygnacjach znaleźć będzie można aż szesnaście saun o różnym wystroju wnętrz, dodatkowo pomieszczanie zabiegowe wellness, pokoje masażu czy grotę lodową. O wysoki standard usług musi w tym miejscu zadbać odpowiednia osoba, która zajmie się jego prowadzeniem.

   Zakres obowiązków

   Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie strefy saunarium we właściwym stanie technicznym, sanitarnym czy przeciwpożarowym. Do jej obowiązków będzie ponadto należało utrzymanie wymaganej jakości wydarzeń i imprez saunowych, zapewnienie bezpieczeństwa osób korzystających z saunarium oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

   Czego wymagamy

   Szukamy osób z doświadczeniem w pracy na stanowisku zarządzającym strefą saunarium/wellness/spa. Ważna będzie znajomość specyfiki branży saunowej oraz spa i wellness, w tym także wydarzeń w Polsce i na świecie związanych z saunowaniem czy trendów występujących w saunowaniu. Ponadto ważne będą umiejętności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi czy organizacji pracy.

   Szczegóły znajdują się na stronie internetowej fabrykawody.eu/kariera/

   Inwestycja powstaje przy ulicy 1 Maja 41. Projekt inwestycjiwykonało biuro projektowe DreamWorlds by TKHolding. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm w składzie: ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. i ALSTAL Real Estate sp. z o.o. Koszt inwestycji to ponad 349,7 mln zł. Wykonawcą wyposażenia Edukatorium jest MAE MULTIMEDIA ART. & EDUCATION SP. Z O.O. Koszt wykonania wystawy to 25,8 mln zł.

   Więcej informacji na:

   fabrykawody.eu

   Facebook

   YouTube

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!