Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Czy ktoś strzelał do autobusu?

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Czy ktoś strzelał do autobusu?
   Szyba_1.jpg
   Szyba.jpg
   szyba_2.jpg

   Szczecin Detroit Europy? Oby nie! W komunikacji miejskiej było już wszystko – pobicia i szarpaniny, dewastacje, libacje i awantury. Przypadek strzału w kierunku jadącego autobusu nie zdarzył się od kilku lat. Do wczoraj.

   Środa, około 18:30. Końcówka szczytu komunikacyjnego, choć w okresie przedświątecznym szczyt trwa cały czas. Autobus linii 87 rusza z przystanku na ulicy Niemcewicza w kierunku ronda Sybiraków i po chwili gwałtownie hamuje. Słychać huk, krzyk pasażerów i trzask pękniętej szyby. Na miejsce natychmiast zostają wezwane odpowiednie służby, na szczęście nikt nie został ranny!

   - Postępowanie w sprawie prowadzi policja, ale wygląda na to, że ktoś strzelił w kierunku autobusu z wiatrówki - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM. - W pojeździe uszkodzona została jedynie szyba. Jest już zamówiona, ale nie wiadomo czy uda się ją sprowadzić jeszcze przed świętami.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!