Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Biegaj z Żeglugą podczas wakacyjnej edycji biegów – Biegowe Bulwarove

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Biegaj z Żeglugą podczas wakacyjnej edycji biegów – Biegowe Bulwarove
   biegowe bulwarove (1).jpg
   biegowe bulwarove (2).jpg

   Biegaczki i biegacze, przed nami kolejny aktywny sezon na bulwarach. Już 1 maja wystartują zapisy na tegoroczne biegi po szczecińskich nabrzeżach – Biegowe Bulwarove. W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was cztery terminy do wyboru.

   Czym byłyby wakacje bez letnich przebieżek na szczecińskich bulwarach? Otwieramy czwarty sezon cyklu biegów Biegowe Bulwarove. Od czerwca do września biegacze będą mieli okazję wziąć udział w naszych zawodach i wspólnie z nami propagować zdrowy i aktywny tryb spędzania czasu nad Odrą.

   - Nasze biegi od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród lokalnych biegaczy - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Pięciokilometrowa trasa wiodąca wzdłuż szczecińskich nabrzeży jest doskonałym miejscem zarówno na pokonanie pierwszych kilometrów, jak i na sprawdzian formy przed zawodami. To także dobre miejsce dla rodziców biegających z wózkami oraz zawodników z czteronożnymi pupilami.

   Oczywiście w Biegowym Bulwarovym nie może zabraknąć zawodów dla najmłodszych. Maluchy w wieku szkolnym i przedszkolnym będą mogły spróbować swoich sił jako biegacze. Będą na nich czekać nie tylko oklaski i doping, ale także profesjonalne medale i atrakcje w miasteczku biegowym.

   Zapisy na tegoroczne biegu rozpoczynają się 1 maja. W tym sezonie Biegowe Bulwarove odbywać się będą:

   25 czerwca

   23 lipca

   20 sierpnia – Bieg pod Żaglami

   3 września

   Link do zapisów https://www.protiming24.pl/startmeta/

   Opłata startowa w biegach dla dorosłych wynosi 50 zł. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na wszystkie 4 biegi, które odbędą się w terminach: 25.06, 23.07, 20.08, 03.09. Cena karnetu 200zł. Przy zakupie karnetu na wszystkie biegi uczestnik otrzyma koszulkę gratis.

   Opłata startowa w przypadku biegów dla dzieci wynosi 45 zł. Tu także można kupić karnet na wszystkie edycje, koszt to 180 zł.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!