Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Awaria w Elektorciepłowni Pomorzany

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Awaria w Elektorciepłowni Pomorzany

   Dzisiaj w godzinach wczesnoporannych doszło do nieszczelności urządzeń produkcyjnych bloku A i bloku B w Elektrociepłowni Pomorzany. Praca bloku B będzie przywrócona tak szybko jak to możliwe. W celu wyjaśnienia przyczyn nieszczelności bloku A została powołana specjalna komisja.

   Aby zapewnić ciągłość produkcji ciepła Szczecińska Energetyka Cieplna uruchomiła źródło szczytowe rezerwowe - Ciepłownię Rejonową Marlicza, która wraz z innymi źródłami pracuje pełną mocą. Dodatkowo na bieżąco prowadzone są regulacje systemu ciepłowniczego, aby dystrybuować ciepło równomiernie.

   Z uwagi na warunki pogodowe mogą jednak występować niedogrzewania w obszarach najbliższych EC Pomorzany. Służby techniczne SEC oraz PGE współpracują i pozostają w stałym kontakcie, aby jak najszybciej przywrócić pełne dostawy ciepła w Szczecinie.

   Aktualizacje dot. statusu przywracania dostaw ciepła oraz na temat bieżącej sytuacji będą publikowane na stronie sec.com.pl

   Zachęcamy do korzystania z tego źródła informacji, aby służbom technicznym SEC i PGE dać możliwość niezakłóconej pracy i jak najszybszego przywrócenia pełnych parametrów pracy systemu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!