Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Arkonka: można starać się o rekompensatę

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Arkonka: można starać się o rekompensatę

   Po wczorajszym przykrym wydarzeniu na Arkonce podjęliśmy decyzję o tym, że wszystkie osoby, które były w tym dniu na obiekcie mogą zwracać się z prośbą o rekompensatę za zakupiony bilet.

   Wszyscy Ci, którzy kupili bilet przez aplikację Mobilna Karta Miejska powinni napisać maila na adres biuro@gopay.com.pl opisując sytuację i podając OBOWIĄZKOWO numer ID biletu oraz imię i nazwisko nabywcy.

   - Ci, którzy kupili bilet za gotówkę lub przy pomocy karty płatniczej mogą się zgłosić Z PARAGONEM do pierwszej kasy, tuż obok ochrony - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Tam przybita zostanie pieczątka, która uprawni do wejścia na obiekt w innym, dowolnym terminie w tym sezonie. Warunek jest jeden: należy posiadać paragon.

   Przypomnijmy, że wczoraj, przez nieuwagę i nieodpowiedzialne zachowanie rodziców dzieci, doszło do zabrudzenia przez ich pociechy wody. Po zdarzeniu baseny zostały wyłączone z użytkowania, rozpoczęło się ich czyszczenie i niemal natychmiast chlorowanie wody w celu pozbycia się ewentualnych bakterii zagrażających użytkownikom Arkonki. Laboratorium pobrało już próbki i jutro powinna być od sanepidu informacja, czy można już w pełni udostępnić obiekt.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!