Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Ambasadorowie Szczecina poszukiwani

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Ambasadorowie Szczecina poszukiwani

   Trwa przyjmowanie zgłoszeń w ramach tegorocznej edycji honorowego tytułu „Ambasador Szczecina”. To już ostatnie tygodni inicjatywy. Poznaliśmy również skład kapituły konkursowej.

    

   Do końca maja br., trwa przyjmowanie kandydatur osób (lub grup osób), których osiągnięcia przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Szczecina w kraju i za granicą. Zgłoszone mogą być również instytucje, bądź obiekty ruchome takie jak pojazdy, statki, żaglowce, itp., których działalność i wizerunek promują Szczecin.

    

   Uprawnionymi do zgłaszania kandydatur są: osoby fizyczne posiadające pełną zdolność
   do czynności prawnych, z wyłączeniem członków Kapituły, osoby prawne, oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną.

    

   Zgłoszeń można dokonywać za pomocą wniosku, który jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz w dziale informacji Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta. Wypełniony wniosek można przesłać pocztą pod adres: Urząd Miasta Szczecin,
   pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin, lub wysłać drogą elektroniczną na adres mailowy: boi@um.szczecin.pl.

    

   Jednocześnie informujemy, że zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń od mieszkańców chętnych do zasiadania w Kapitule honorowego tytułu „Ambasador Szczecina” 2022.Spośród dziewięciorga chętnych drogą losowania wyłoniono trzy osoby, które wejdą w skład Kapituły. To Pani Wiesława Marta Krupińska, Pan Łukasz Listwoń oraz Pan Piotr Niemcewicz.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!