Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   ZWiK: Jesteśmy na miejskich wydarzeniach

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   ZWiK: Jesteśmy na miejskich wydarzeniach
   Różanka_3.jpg

   Wakacyjne weekendy to czas wielu wydarzeń plenerowych. W najbliższą niedzielę mieszkańcy będą bawić się między innymi na Różance i my też tam będziemy. Oprócz dobrych humorów warto wziąć bidon, który będzie służył długo i może wielokrotnie zapełniać się zdrową i smaczną wodą z poidełka.

   Zakład Wodociągów i Kanalizacji wspiera miejskie imprezy podstawiając beczkowozy lub instalując, tam gdzie jest to możliwe, poidełka. W ubiegły weekend biegacze bezpłatnie mogli ugasić pragnienie podczas zawodów organizowanych na Bulwarach. Od tego weekendu o nawodnienie nie muszą się martwić spacerowicze i uczestnicy wyjatkowych wydarzeń na Różance.

   Rusza 16. edycja Różanego Ogrodu Sztuki, tak lubionego i cenionego przez mieszkańców cyklicznego wydarzenia. Szczecińska Agencja Artystyczna organizuje koncerty, potańcówki czy czytelnię pod chmurką. Takie atrakcje czekają w ogrodzie przy ul. Pawła Jasienicy w Szczecinie. Tegoroczna edycja rozpoczyna się w niedzielę 2 lipca Urodzinami Miasta. Słodkość urodzinowego tortu będzie można zrównoważyć pyszną, zdrową wodą prosto z poidełka.

   Z resztą na Różance będzie ono dostępne podczas wszystkich miejskich wydarzeń. Warto więc na weekendowy spacer wziąć ze sobą butelkę i nie martwić się, że podczas marszu złapie nas pragnienie.

   ZWiK będzie widoczny na wszystkich wydarzeniach na Różance, Bulwarach, ale także podczas szczecińskiego półmaratonu i Żagli 2023.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!