Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Wiadomości Szczecin | Newsy z miasta 9.12.2022

   Tomasz Kuczyński

   Tomasz Kuczyński

   "Duże działki pod zabudowę…, Na sprzedaż nieruchomość pod usługi…, Działki pod zabudowe jednorodzinną…” - tak zaczynają się ogłoszenia o ofertach miejskich nieruchomości, które znajdują się na portalu www.miastooferuje.szczecin.eu

    

   To odpowiednia oferta dla każdego: dla osób prywatnych, dla przedsiębiorców, a także deweloperów oraz wielkich firm. Warto zajrzeć stronę i sprawdzić, które nieruchomości miasto wystawia na sprzedaż,  a które przygotowuje do zbycia. Na portalu znajdziemy sprawdzone oferty, które można kupić bezpiecznie i z pierwszej ręki, oszczędzając zarówno czas oraz pieniądze. 

   Na stronie www.miastooferuje.szczecin.eu znajduje się praktyczna wyszukiwarka, która pozwala znaleźć nieruchomości m.in pod kątem powierzchni, ceny, typu i przeznaczenia. 

   Wszystkie lokalizacje zaznaczone są również na czytelnej mapie. Z kolei w zakładce „kalendarium” są daty aktualnie ogłoszonych przez prezydenta przetargów.

    

   Do każdej oferty dołączona jest szczegółowa informacja o nieruchomości wraz ze zdjęciami, a także bezpośredni kontakt do pracownika, który odpowie na wszystkie dodatkowe pytani. Na stronie internetowej znajduje się także Niezbędnik, z którego można się dowiedzieć o zasadach, przepisach i procedurach zbycia, a także FAQ, czyli najczęstsze zadawane pytania.

    

   Aktualna oferta zawiera chociażby propozycje kupna ziemi pod wymarzony dom, mieszkania w centrum Szczecina, propozycję wynajęcia mieszkania w zamian za remont czy kupna  terenów przemysłowych pod hale i magazyny. 

   Obecnie Miasto oferuje np:

   - do kupienia dwie nieruchomości pod usługi położone w rejonie ulicy Kormoranów w Szczecinie.

   - do kupienia mieszkanie przy ul. Bolesława Śmiałego o pow. ok 120 m2

   - do kupienia duże działki pod zabudowę usługową przy ulicy Hangarowej w Szczecinie

   - do kupienia dwie nieruchomości pod zabudowę jednorodzinną w Szczecinie przy ulicy Azaliowej

    

   Ofertę przygotowało i dba o jej aktualizację oraz promocję kilka jednostek miejskich:

   Wydział Zasobu i Obrotu Nieruchomościami UM Szczecin, Wydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości UM Szczecin, Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych, Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz spółki Nieruchomości i Opłaty Lokalne, a także Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

   Więcej na stronie: www.miastooferuje.szczecin.eu   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!