Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Targi Bud-Gryf & Home powracają

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Targi Bud-Gryf & Home powracają

   Już za miesiąc odbędą się największe targi budowlane i wyposażenia wnętrz w naszym regionie. Po przerwie pandemicznej targi Bud-Gryf & Home powracają do Szczecina. Nowa jakość, nowa pomysły i nowa przestrzeń – w tym roku spotkamy się w Netto Arenie.

   Wszystkich miłośników budowlanki i remontów zapraszamy w weekend 25-27 marca do Netto Areny, na targi Bud-Gryf & Home. Na płycie hali pojawią się stoiska m.in. z: akcesoriami budowlanymi, wyposażeniem kuchni i łazienek, elementami drewnianej zabudowy, drzwiami, dachami, pięknie zaaranżowanymi wnętrzami biur projektowych oraz wieloma innymi produktami. Każdy kto planuje remont lub budowę nowego domu podczas targów Bud-Gryf znajdzie nie tylko dobre produkty, ale także garść porad, rozwiązań i mnóstwo inspiracji. Podobnie jak w poprzednich latach do Szczecina przyjadą przedstawicie najlepszych materiałów budowlanych, którzy chętnie podzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi.  Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych odwiedzających. W specjalnej strefie dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie czy wziąć udział w warsztatach.

   Bud-Gryf & Home to dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców w skrzętnie przygotowanym labiryncie stoisk. To także organizowana już po raz trzynasty konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Tegoroczna konferencja poświęcona będzie w nowym zasadom funkcjonowania prosumenta w Polsce. Omówiona zostanie nowa ustawa o odnawialnych źródłach energii, która utrzymuje system rozliczania prosumentów na zasadzie opustów do 31 marca 2022 roku oraz zmiany zasad wsparcia opartych o net billing. Przybliżone zostaną nowe możliwości funkcjonowania prosumenta w ramach prosumenta zbiorowego, prosumenta wirtualnego oraz możliwości wsparcia finansowego budowy i przyłączenia instalacji OZE.

   Nie zabraknie także gościa specjalnego. Odwiedzający Netto Arenę będą mogli spotkać się z najpopularniejszą „złotą rączką” naszego kraju - Wieśkiem Skibą. Budowlaniec znany z programów „Pogotowie remontowe Wieśka”, „Dom Marzeń” czy „Home staging – mieszkania do sprzedania” będzie gospodarzem strefy „Zmajstruj coś z Wieśkiem - warsztaty dla kobiet”. Swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał panie m.in. w nauce układania płytek czy prawidłowego przyklejania tapet. Wiesiek Skiba  to doświadczony specjalista budowlany,  który oprócz tego, że naprawia usterki i zapobiega remontowym dramatom, to także dzieli się swoją wiedzą i udziela praktycznych wskazówek na antenie „Dzień dobry TVN”. Nasza gwiazda w domu potrafi zrobić dosłownie wszystko – od małych napraw, po remontowe rewolucje. Podczas targów będzie można spotkać go w sobotę oraz niedzielę.

   Podobnie jak w poprzednich latach, odwiedzający będą mogli oddawać swoje głosy na najciekawsze stoisko i wziąć udział w konkursie, który zostanie rozstrzygnięty na zakończenie targów. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Tradycyjnie, podczas targów Bud-Gryf & Home przyznane zostaną medale „Wyróżniony Wyrób”, którymi od blisko 30 lat honorowane są produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej.

   Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 25-27 marca. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych! Wstęp bezpłatny.

   Więcej informacji na stronie www.zstw.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!